HİZMETLERİMİZ​

Sizi objektif bir bakış açısı ile dinleyecek, aynı zamanda psikoloji eğitimi geçmişi ve uzun yıllar insan kaynakları alanındaki kurumsal deneyiminin birleşimi ile size güçlü bir değerlendirme sunacak olan bir koç ile çalışmak ister misiniz?

Nasıl Bir Koçluk Süreci Deneyimleyeceksiniz?

Birlikte çıkacağımız yolculukta koçluk sürecimiz; tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik üzerine kurulu olacaktır. Direkt, yargılardan uzak ve her daim dürüstlüğe dayalı yaklaşımımız ile bu süreçteki rolümüz, size duymak istediklerinizi anlatmak değildir. Bu yol arkadaşlığının asıl amacı; kendi bakış açımız ile profesyonel olarak ne gördüğümüzü sizinle paylaşmak olacaktır.

Sizi önemseriz, destekleriz ve aynı zamanda sizi merakla dinler, hayallerinizin, sezgilerinizin peşinden gitmeye davet ederiz.

Büyük resim üzerine odaklanarak sizleri, mümkün olacağına inandığınız düşüncelerinizin ötesine gitme konusunda cesaretlendiririz.

Her bir seansımızda, en büyük yararı elde edebileceğiniz, en fazla değere ulaşacağınız şekilde birlikte senkronize çalışıyor olacağız. Zira koçluk ilişkimizde, hedeflerinize doğru ilerleme yolunda birlikte hareket etmemiz, iş birliği içinde olmamız çok önemlidir.

Koçluk görüşmelerimiz, her biri 60 dakikadan oluşan, genellikle ayda 3 görüşmeden oluşan seanslar şeklindedir. Talebiniz, beklentiniz doğrultusunda bunu arttırabilir ya da azaltabiliriz.

Yaşamınızda bazı değişiklikler ya da iyileştirmeler yapmaya, değerlerinizi ve geleceğinizi şekillendirmeye hazırsanız ve hedeflerinize nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek isterseniz, size özel bir davetimiz var… 

45 dakikalık Başlangıç Koçluk Görüşmesi

Başlangıç Koçluk Görüşmesi

Kendinizi çok daha iyi hissetmenize destek olmaya hazır bir koç ile 45 dakikalık ücretsiz ilk görüşme fırsatını yakalamak ister misiniz?

 

Peki bu ilk görüşmenin size nasıl bir katkısı olacak?

  • Sağlıklı yaşama dair hedeflerinizi koyacak ve hayatınızda neleri hayal ettiğinizin farkındalığını yaratacak,
  • Kendiniz -ve belki de aileniz- için uzun vadede gerçekte neleri başarmak istediğinizi belirleyebilecek,
  • Başarmak istediğiniz bu hedeflerinize nasıl ulaşabileceğinizi anlayabileceksiniz.

Birlikte çalışmaya devam etmemiz durumunda ise, bütünsel yaşam koçluğu programı desteği ile yaşamınızda sizi destekleyecek bir ortak seçmiş, tek hedefin sizin başarınız olduğu, iş birliğine dayalı bir süreci başlatmış olacak ve aynı zamanda ulaşacağınız hedefleri nasıl kalıcı kılacağınızı öğreneceksiniz…

Daha sağlıklı ve bütünsel bir yaşam için atacağınız ilk adım, anasayfadaki link ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak görüşme için bir randevu almak…

HİZMETLERİMİZ

Koçluk Hizmetlerimiz

Koçluk demek değişim demek, değişimler yaratmak demektir. Koçluk, kendi farkındalığınızı arttırmak, nerede olduğunuzu anlamak ve ileri gitmenin yollarını aramaktır.

Eğitimlerimiz

Eğitimin en temel noktasından ele alarak sizlerin gelişimine eşlik ediyoruz.

Kariyer Koçluğu

Sevdiğiniz işi yapmayı ya da yaptığınız işi sevmeyi sağlayacak yeni bakış açıları kazanmak ister misiniz?

Yönetici Koçluğu

Temel değerlerinizi, güçlü ve geliştirmek istediğiniz yanlarınızı, kalıplaşmış yargı ve inançlarınızı, ihtiyaçlarınızı fark edeceğiniz bir keşfe çıkmak ister misiniz?

Takım Koçluğu

Takım Koçluğu, bireylerin işlevsel bir takım olmalarını destekleyerek; aynı & farklı fonksiyonlarda yer alan çalışanları birleştirip, sonuçlara yönelik yaklaşım ve eylemlerini üst seviyelere çıkartmaya destek olan bir çalışmadır.

Wellbeing & Sağlık Koçluğu

Beslenme ve yaşam tarzınıza dair adım adım gerçekleştireceğiniz değişikliklerle, hedeflerinize kalıcı bir şekilde ulaşmak ister misiniz?