REFERANSLARIMIZ

Müşteri Yorumları

Referanslarımız

Kendime sorular sormaya başladığım, hayatımda beni engelleyen bazı noktalar olduğunu fark ettiğim bir dönemde tanıştık Yasemin Hanım ile. Her görüşmemizde, içimdeki beni, sesi fark ettirip, kendi engellediklerimi, kendi engellerimi, kendime buldurdu. Görüşmelerimiz süresince, her an kendini hissettirdi, etmeye de devam ediyor, kitap önerileriyle, makalelerle.. (daha&helliip;)

ratings
Berna Kurt

İlk koçluk görüşmemizi hatırlıyorum da; Hiç de mutlu olmadığım işimden ayrılmış gelecekle ilgili ne yapmak istediğimi bilmiyordum. Aslında o ilk görüşme benim hayatımın akışının değiştiği gün oldu. Yasemin’in beni sabırla, yargısız dinlemesi ve çoğunlukla olumluya odaklanıp geleceği düşündürerek yaptığı yol arkadaşlığı çok kıymetliydi. (daha&helliip;)

ratings
Zeynep Cinkan Hoepner

Yasemin ile çalışmaktan çok keyif alıyorum. Çalışma hayatımda çözmekte zorlandığım bir çok durumda bana destek oldu. Görüşmelerimiz sırasında, güçlü soruları ile, bu zor durumları nasıl çözeceğime dair net ve pratik çözümler bulmamı sağladı. (daha&helliip;)

ratings
M. Deniz Akdoğan
Genel Müdür, Segezha Ambalaj

Aslında çoçukluğumuzda teker teker kaldırdığımız sınırları, büyüdüğümüzde kendimiz tekrar koymaya başlıyoruz. Yasemin Hanım birlikte geçirdiğimiz bu süreçte, bu yanlışı fark etmemi sağladı. Birlikte, bariyerleri keyifle kaldırmayı başardık. (daha&helliip;)

ratings
Bir Danışanım

Sayende hayatıma dinginlik kattım, başkalarının düşüncelerini eskisi gibi önemsemiyorum. Yani en azından benim için anlam ifade etmeyen insanların düşüncelerini. Kendime daha çok güveniyorum ve zamanımı değerli geçiriyorum. (daha&helliip;)

ratings
Leyla K.

Yaşamımızla ilgili önemli dönemeçlerde, sorunlarımızın çözümünde ya da gündelik hayatımızın sıradan akışında neye ihtiyacımız olduğunu, neyi istediğimizi; yönlendirmeleri, araştırmaları, desteği, arkadaşlığı, samimiyeti ve profesyonelliği ile bulmamızı sağlayan, (daha&helliip;)

ratings
Sonay K.

Kendimi en kararsız ve enerjisiz hissettiğim anda önceliklerim ve en çok istediklerim hakkında farkındalık kazanmama, hayır diyebilmenin sandığım kadar zor ve kötü bir davranış olmadığını yaşayıp anlamama, hayatta biraz da kendim için kendimle (daha&helliip;)

ratings
Banu S.

Hayat koşturmacasında insan bir an durup kendi hayallerini, sınırlarını ve değerlerini düşünme fırsatı bulamıyor, daha doğrusu bunu yapmak aklımıza gelmiyor. Bu deneyimin bana öğrettiği temel şey, kendime bu zamanı ayırmadan elimdekilerin bile tadını çıkaramayacağımı fark etmek oldu. (daha&helliip;)

ratings
İlkim Ç.

Kendisi psikoloji ve İK backgroundunu çok başarılı bir şekilde kullanarak, danışanını bütünsel algılayarak, danışanın sadece bir konuda ve sabit bir yönde kararlar almasını değil, tüm hayatı ile uyumlu olacak seçimlere yönelmesini ve değişen koşullarda (daha&helliip;)

ratings
Güliz B.

BİZİM HAKKIMIZDA SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?